Wavin QuickStream Sifonik Sistem

Yüksek hacimdeki yağmur suyunun çatınızdan hızlı ve etkin bir biçimde tahliyesi için size önerimiz sifonik yağmur suyu tahliye sistemidir. Ticari ve sanayi alanlarında kullanılan sifonik yağmur suyu drenaj sistemi, klasik sisteme göre maliyet odaklı bir alternatif yaratmakla beraber yağmur suyunun tahliyesine yönelik en etkin çözümdür.
about img 1

Avantajlar

 

Daha küçük çapta ve miktarda boru ile daha düşük maliyet Özel hesaplama yöntemleri sayesinde iniş sayısı azaltılır ve daha az miktarda boru kullanımı sağlanır. Vakum etkisini yaratan düşük çaplı borular, kullanılan boru çaplarının düşük olmasını dolayısıyla maliyetlerin de azalmasını sağlar.

Daha az süzgeç Wavin QuickStream® yüksek kapasiteli süzgeçleri sayesinde çok daha az miktarda süzgeç ile en yoğun yağış oranlarına karşı bile verimli çözümler sunulur.

 

 

Mimarlar ve Mühendisler için yüksek tasarım kolaylığı Wavin QuickStream® sifonik sistemin yatay borularında eğime ihtiyaç duyulmaz. Böylece bina içi alanının kullanımında tasarımcılar için en yüksek kolaylık sağlanır. Daha düşük çaplı boruların da kullanımıyla hem tasarım hem de montaj için maksimum kolaylık yaratılır.

Daha az hafriyat çalışması Daha az iniş borusu ile hem bina içi hem de bina dışı altyapı kazıları ve hafriyat ihtiyacı en aza indirilir.

about img 2
about img 1

 

 

Kendi kendini temizleyen boru sistemi ve daha düşük bakım maliyetleri Boru sisteminde yüksek negatif basınçlarla birlikte yüksek akış hızlarına ulaşılır. Böylece yüksek hızdaki akışkan, boru sistemindeki yabancı maddeleri de süpürerek sistemin kendisini temizlemesini sağlar. Böylece bakım maliyetleri de en aza indirilmiş olur.

Hızlı ve kolay montaj Daha az borulamanın ve iniş hattının basitleştirilmesinin yanında, özel olarak dizayn edilmiş kelepçe sistemiyle birlikte yüksek montaj kolaylığı sağlanarak montaj süreleri kısaltılmış olur.

 

 

Yüksek binalar için en ideal çözüm İniş borusu ne kadar uzun olursa, yaratılan vakum etkisi o kadar kuvvetli olur. Böylece sifonik sistemler yüksek binalar için vazgeçilmez bir çözüm halini almaktadır.

Düşük izolasyon masrafları Daha küçük boruların kullanımı demek aynı zamanda yalıtım için de daha az masraf oluşturması anlamına gelir.

about img 2